Baskı Beton Firmaları

Yapay Kaya

Yapay Kaya

Yapay Kaya; Dekoratif ve süsleme için kullanılan daha çok havuz tasarımların da tercih edilen bir yapıdır.Bulunduğunuz ortamın göze daha hoş gelmesi için park,bahçe,otel girişleri,dekoratif alanlar,herhangi bir cafe ortasına görsel şov niteliğinde sunulması için yapılabilir.Alanın ferah olmasını ve görkemli gözükmesini sağlayan yapay kaya hizmeti için bizlerden randevu talep edebilir aynı gün ölçüm ve analiz için başvurabilirsiniz.

Malzeme konusunda sert malzeme ve dayanıklı olmasını dikkat edilmesi gereken dekoratif süsleme parça birleştirme ürünleri ile birlikte kullanılır.Kalıplar sağlam olmalıdır.Zarar vermeden yerine oturtulması gereken bir üründür.

Yapay Kaya Nasıl Yapılır

Nasıl Yapılır ?

Sert malzemeden üretilen ve insan sağlığına herhangi bir zarar verecek içerik bulundurmayan ürünler tarafından yapılır ve dizayn edilir.Bulunan ortamda herhangi bir koku ve diğer rahatsız edici durumlar yaratmaz.

Dayanıklımıdır ?

Özenle bakıldığında gayet dayanıklıdır.Suya karşı ve diğer hava koşullarına karşı dayanıklı bir üründür.

Yapay Kaya Dayanıklımıdır

Kurumsal Hizmet

Kurumsal hizmete önem verdiğimiz gibi bu konuda da sizleri yalnız bırakmıyoruz.Sözleşmeli ve güvenilir hizmet için baskibetonfirmalari.com ile çalışabilirsiniz.

İş Sonrası Destek

İş sonrası desteğimiz ile sizlere daima güvenilir ve dinamik hizmet sunmaktayız.

Müşteri Hizmetleri

Müşteri hizmetlerimiz ile 7 gün 24 saat görüşebilir ve bilgi alabilirsiniz.

Ödeme Kolaylığı

Ödeme kolaylığı konusunda kolaylık sağlıyor ve bütçenizi sarsmıyoruz.

Hizmet Güvencemiz

Firmamız bu konuda tamamen uzman kişiler tarafından sertifikalı,vergi levhalı,faturalı ve sözleşmeli hizmet sunmaktadır.